+380673870816 +380673870816

Протягом квітня рівняни можуть добровільно здати вогнепальну та холодну зброю

В обласному центрі на обліку органів внутрішніх справ знаходиться понад 3500 власників мисливської зброї, за якими зареєстровано 4032 мисливські гладкоствольні рушниці, 884 одиниці мисливської вогнепальної нарізної та комбінованої зброї, 85 одиниць холодної зброї та понад 2000 власників спецзасобів самооборони, за якими зареєстровано 2423 газові пістолети і револьвери, 123 пристрої. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    З початку цього року працівники міліції Рівненського МВ УМВС вилучили з незаконного обігу вже три одиниці вогнепальної та холодної зброї, а дві одиниці вогнепальної зброї здали рівняни добровільно.
    Протягом квітня рівняни можуть добровільно здати вогнепальну та холодну зброю, а також боєприпаси, вибухові матеріали і засоби ініціювання до них. Такі громадяни звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за незаконне придбання та зберігання зброї. Крім того, добровільно здані мисливська вогнепальна гладкоствольна, нарізна та холодна зброя, спеціальні засоби самооборони, заряджені речовинами сльозоточивої чи дратівної дії, тобто газові пістолети та револьвери, можуть бути поставлені на облік органів внутрішніх справ та зареєстровані за тими громадянами, котрі їх здали. 
    На сьогоднішній день ще 62 рівняни не з’явилися у дозвільну систему на перереєстрацію мисливської вогнепальної зброї. Разом з тим, аби не траплялися випадки, коли власники, переїжджаючи в інші регіони, не повідомляють про це міліцію на новому місці проживання. А тому у 10-денний термін вони мають з’явитися до місцевої міліції і перереєструвати свою зброю. У разі смерті власника мисливську зброю родичі померлого у 5-денний термін повинні здати у територіальний відділ міліції або в дозвільну систему до вирішення питання про спадкування майна, але на строк не більше 6 місяців.

Схожі статті