+380673870816 +380673870816

Прокурори Рівненщини звітують

     У першому кварталі 2011 року в Рівненській області зареєстровано 1993 злочини, що на 0,3 відсотка більше відповідного періоду минулого року (в середньому по Україні злочинність зросла на 4,7 відсотків). Рівень злочинності на 10 тисяч населення склав 17,3%. Зменшилася кількість розбоїв, крадіжок державного та особистого майна, дорожньо-транспортних пригод. Натомість, не вдалося уникнути зростання грабежів, умисних вбивств, злочинів, пов’язаних з наркотиками. Зросла кількість злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, неповнолітніми. Про це повідомила старший помічник прокурора області з питань статистики, старший радник юстиції Тетяна Краснолюба.

    Правоохоронні органи Рівненщини викрили 5 організованих злочинних груп, скерували до судів 11 протоколів про корупційні діяння. У звітному періоді, слідчі органів прокуратури Рівненської області закінчили розслідування у 114 кримінальних справах. З них 22 – про корупційні діяння та 19 – про злочини, вчинені у бюджетній сфері.

     За результатами перевірок додержання законів щодо захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави, прокурори порушили 118 кримінальних справ. За актами прокурорського реагування притягнуто до відповідальності 1288 посадових осіб, у тому числі 229 посадових осіб органів контролю, відшкодовано до бюджету 14 мільйонів гривень, попереджено незаконне надання земель площею 51 га.

     Виконана певна робота щодо захисту інтересів громадян та держави в судах цивільно-правовими заходами. За рішеннями, що набрали законної сили, судами стягнуто 5 мільйонів гривень.

Схожі статті