+380673870816 +380673870816

Прокуратурою Рівненської області викрито факт умисного ухилення від сплати податків в розмірі 17 млн. грн.

 

Мету збагатитись шляхом несплати коштів до державного бюджету переслідувала директор одного із товариств з обмеженою відповідальністю Рівненщини, яка не внесла в декларацію з податку на прибуток майже 86 мільйонів гривень непогашеної заборгованості перед банківською установою. Про це повідомила прес-служба прокуратури в Рівненській області.
     Як показала дослідча перевірка, вказану суму грошей відповідно рішення господарського суду Рівненської області ТОВ заборгувало одному зі столичних банків у 2009 році. Згідно вимог Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" ці кошти керівник фірми повинна була відобразити в бухгалтерському обліку проведених фінансово-господарських операцій та податковій звітності за І квартал 2010 року. Натомість, банківський борг у податкову звітність умисно не внесли, що призвело до заниження податку на прибуток товариства за вказаний період. Таким чином, у результаті незаконної оборудки в бюджет не потрапило більш як 17 мільйонів гривень.
     За фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах щодо директора вказаного товариства прокуратура Рівненської області порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України.
     Відповідальність за вказаний злочин передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.
Кримінальну справу скеровано для провадження досудового слідства в слідчі органи податкової міліції.

 

Схожі статті