+380673870816 +380673870816

Прокуратура Волині здійснює ефективну протидію злочинам у сфері бюджетних правовідносин

Органами прокуратури області порушено кримінальну справу щодо службових осіб Головного управління Держкомзему у Волинській області за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення, які спричинили тяжкі наслідки. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Факти розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах були виявлені в ході проведеної прокурорської перевірки законності використання бюджетних коштів, які були передбачені для здійснення заходів з проведення земельної реформи в Головному управлінні Держкомзему у Волинській області.
     За результатами проведеного тендеру між управлінням Держкомзему області та одним із приватних підприємств в 2008 році було укладено відповідний договір про проведення робіт з інвентаризації земель на території Рожищенського, Володимир-Волинького та Горохівського районів. Але відповідальні службовці цього управління, порушивши Закон України "Про державну експертизу землевпорядної документації" та умови укладеного договору, як розпорядники бюджетних коштів, володіючи достовірною інформацією про повну відсутність землевпорядної документації та позитивних висновків державної землевпорядної експертизи, зловживаючи своїм службовим становищем, затвердили такі акти виконаних робіт. Відомості, які містились в цих документах, були недостовірними і не свідчили про повне завершення робіт з інвентаризації земель. Але чиновники управління Держкомзему на це не зважали і незаконно перерахували чималі бюджетні кошти в сумі 423 500 гривень, затвердивши фіктивні акти виконаних робіт цьому приватному підприємству. Як за виготовлення землевпорядної документації.
    На нечесних посадовців, які в результаті таких корисливих оборудок розтратили бюджетні гроші і завдали тяжких збитків державі, чекає покарання, передбачене Кримінальним кодексом України: позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Досудове слідство за цією кримінальною справою проводить прокуратура міста Луцька.

Схожі статті