+380673870816 +380673870816

Прокуратура Волині вживає заходів щодо службових осіб, які вчинили корупційні правопорушення

Законом України Про засади запобігання та протидії корупції для службових осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ встановлена заборона використовувати свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди. Проте, такі факти мають місце. 
    Так, працівниками УСБУ у Волинській області було складено протокол про корупційне правопорушення щодо начальника ВДАІ смт Стара Вижва та району ДАІ УМВС України у Волинській області, який безоплатно утримував три власних транспортних засоби на автостоянці, що належить приватному підприємцю, у місті Володимирі-Волинському. Володимир-Волинський міський суд, не знайшовши у діях посадовця складу адміністративного правопорушення, своєї постановою від 28.12.2011 закрив провадження в справі. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Лише після внесення протесту заступником прокурора області постановою апеляційного суду Волинської області вищевказаного начальника ВДАІ визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення обмежень щодо використання службового становища) та призначено йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 1000 гривень з конфіскацією в дохід держави 552 гривень неправомірно отриманої винагороди.
     Вирішується питання про звільнення службовця із займаної посади відповідно до ст. 22 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".

Схожі статті