+380673870816 +380673870816

Прокуратура Волині порушила кримінальну справу щодо працівника міліції

Прокуратура Волині порушила кримінальну справу щодо оперуповноваженого сектору карного розшуку одного із міськрайвідділів УМВС України у Волинській області лейтенанта міліції. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волинської області.
     Коли в міліцію звернулася мешканка районного центру із заявою, що її квартиру обікрали, горе-правоохоронець, не бажаючи псувати картину статистичної звітності нерозкритим злочином, примудрився вилучити з матеріалів перевірки справжні пояснення потерпілої й власноручно написати пояснення від її імені про те, що збитків їй не завдано і з квартири нічого не зникло. На підставі цього сфальсифікованого пояснення міліціонер виніс незаконну постанову про відмову в порушенні кримінальної справи, укривши таким чином злочин від обліку. 
     Усі ці обставини з'ясувалися, коли жіночка, здивована тим, що крадіїв не шукають і шукати не будуть, звернулася в прокуратуру. Прокуратурою незаконна постанова про відмову в порушенні кримінальної справи скасована та одночасно порушена кримінальна справа за фактом крадіжки майна (ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України).
     Як повідомив заступник прокурора області Сергій Масалов, кримінальна справа щодо правоохоронця порушена за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Зараз у справі триває досудове слідство.

Схожі статті