+380673870816 +380673870816

Прокуратура Волині поновила інтереси держави в екологічній сфері на стадії досудового слідства

Прокуратурою Турійського району закінчено досудове слідство і скеровано до суду кримінальну справу, порушену прокурором області відносно головного лісничого одного з лісогосподарських підприємств за фактом зловживання службовим становищем, що заподіяло тяжкі наслідки інтересам держави. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Як розповів заступник прокурора області, досудовим слідством встановлено, що посадовець державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство Турійськагроліс" ще раніше "накинув" начальницьким оком та провів незаконний відвід ділянки лісу під рубку на земельній ділянці Ружинської сільської ради. А вже січні 2012 року за вказівкою цього ж головного лісничого на лісовому масиві Ружинської технічної дільниці, яка немає ніякого відношення до "Турійськагролісу", незаконно господарювали працівники фермерського господарства "Перлина Турії", які знищили 127 соснових дерев. Керівник лісогосподарського підприємства на цьому не зупинився, самоправно виписав товаротранспортні накладні для транспортування "позиченої" в недалеких сусідів лісопродукції до лісопильного цеху підприємства для подальшої розпиловки та реалізації. 
     Незаконними діями службовця, який, до речі, є депутатом Дулібівської сільської ради, державі було завдано збитки на суму 290 456 гривень. За зловживання владою головному лісничому доведеться відповідати. Завдані державі збитки в сумі 290 тисяч гривень під час досудового слідства посадовець відшкодував в повному обсязі.

Схожі статті