+380673870816 +380673870816

Прокуратура Рівненщини запобігла незаконному відчуженню земельних ділянок площею 4,25 га

Прокуратурою Рівненщини виявлено порушення вимог земельного законодавства при відчуженні одному із ТзОВ Запорізької області двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 4,25 га, які розташовані на території Великожитинської сільської ради Рівненського району. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Так, встановлено, що під час дії заборони (мораторію) на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення рішеннями Голосіївського районного суду міста Києва від 23.07.2009 визнано дійсними договори передачі земельних ділянок згаданому ТзОВ у якості відступного за договорами позики, укладених у 2008 році із двома мешканцями Рівненщини.
     З огляду на це, прокуратура області внесла апеляційні скарги на вказані рішення. У результаті їх розгляду апеляційним судом Києва попередні рішення Голосіївського районного суду скасовано, а в задоволенні вимог товариства про визнання договорів дійсними - відмовлено.
     Крім того, у жовтні 2011 року Господарським судом Рівненської області за позовами прокуратури області скасовано державні акти на право власності ТзОВ на спірні земельні ділянки та їх державну реєстрацію.

Схожі статті