+380673870816 +380673870816

Прокуратура Рівненщини захистила інтереси держави у сфері транспорту та зв'язку

Прокуратура Рівненської області відстояла у суді інтереси держави в особі Міністерства транспорту та зв’язку України, уповноваженим органом якого виступає ДП "Рівненський облавтодор", у зв’язку з порушенням вимог законодавства під час процедури купівлі-продажу цілісного майнового комплексу технологічного обладнання "гранітний кар'єр" в селі Томашгород Рокитнівського району. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Встановлено, що дії керівника ЗАТ "Ярівський гранкар'єр" під час продажу у 2003 році вищезазначеного комплексу були незаконними: без належного дотримання процедури проведення загальних зборів та згоди акціонерів товариства. Саме з цієї причини постановою Вищого господарського суду України від 6 жовтня 2010 року позбавлено ДП "Рівненський облавтодор" права власності та безоплатно витребувано комплекс, який було придбано для потреб держави за бюджетні кошти в розмірі майже 7,5 мільйонів гривень.
     Це дало підстави прокуратурі Рівненської області звернутися до суду з позовною заявою в інтересах державного підприємства з вимогою стягнути вказані кошти. У червні 2011року господарським судом Рівненської області позовні вимоги прокуратури задоволено. Оскарження вказаного рішення ЗАТ "Ярівський гранкар'єр" наприкінці вересня цього року в Рівненському апеляційному господарському суді не змінило ситуацію. Апеляційну скаргу було відхилено, а вищезгадане ЗАТ зобов'язали відшкодувати збитки державі в повному обсязі.

Схожі статті