+380673870816 +380673870816

Прокуратура Рівненщини виявила факти зловживання службовим становищем в діях Служби автомобільних доріг

У ході здійснення правозахисної діяльності з питань захисту інтересів держави у бюджетній сфері прокуратура області виявила факти зловживання службовим становищем та службового підроблення в діях службових осіб Служби автомобільних доріг у Рівненській області, що спричинило тяжкі наслідки. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
    Встановлено, що вказані особи, виконали без відповідних дозволів капітальний ремонт мосту через річку Стир на автомобільній дорозі Київ-Ковель-Ягодин та з метою уникнення відповідальності за правопорушення у сфері містобудування подали до інспекції ДАБК в області офіційні документи, в яких занизили вартість проведених робіт з 2,3 мільйонів гривень до 4,6 тисяч гривень. Відтак, у порушення Закону України "Про відповідальність підприємств, їх об’єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування" до Державного бюджету України не надійшло більш як 1,1 мільйона гривень штрафних санкцій.
    Прокуратурою Рівненської області порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених частиною 2 статті 364 та частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу України. Для організації провадження досудового слідства кримінальну справу скеровано у Рівненську транспортну прокуратуру.

Схожі статті