+380673870816 +380673870816

Прокуратура Рівненщини виявила факт незаконного надання у приватну власність земель, що мають особливу наукову та історико-культурну цінність

Прокуратурою Володимирецького району порушено кримінальну справу за фактом неналежного виконання службовими особами Антонівської сільської ради своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки (ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст.367 КК України). Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
    Так, встановлено, що вказані особи, в порушення вимог земельного та пам’яткоохоронного законодавства, підготували та винесли на розгляд сесії проекти рішень про надання дозволу на розробку проекту землеустрою на земельні ділянки загальною площею 0,313 га, на яких розташована пам'ятка археології місцевого значення "Поселення милоградської культури І тисячоліття до н.е.". У подальшому сесією сільради на підставі поданих документів було прийнято неправомірне рішення про передачу двом громадянам у власність зазначених земельних ділянок для будівництва і обслуговування будинку та господарських будівель.
    Внаслідок незаконної приватизації земель особливого режиму використання та проведення на них земляних робіт державі завдано збитків у розмірі 920 тисяч гривень. У справі триває досудове слідство.

Схожі статті