+380673870816 +380673870816

Прокуратура Рівненщини скерувала до суду ряд кримінальних справ про хабарництво

Органами прокуратури Рівненщини розслідувано та скеровано до суду ряд кримінальних справ про хабарництво. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Зокрема, завершено слідство у кримінальній справі за обвинуваченням директора Рівненського технікуму технологій та дизайну у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара у значному розмірі, поєднаного з вимаганням). Як повідомлялося раніше, вказану особу затримали працівники прокуратури та міліції під час вимагання та одержання хабара у сумі 500 доларів США. Встановлено, що за таку суму грошей освітянин повинен був зарахувати абітурієнта на навчання за державним замовленням.
      Відповідатиме за аналогічний злочин і директор Рокитнівського медичного училища, який вимагав та одержав у службовому кабінеті в якості хабара 10 тисяч гривень за зарахування абітурієнтки на навчання та надання їй ліжко-місця в гуртожитку. Кримінальну справу з обвинувальним висновком скеровано до суду для розгляду.

Схожі статті