+380673870816 +380673870816

Прокуратура Рівненщини порушили дві кримінальні справи проти державних інспекторів з карантину рослин

Розслідувано та скеровано до суду 2 кримінальні справи за обвинуваченням двох державних інспекторів з карантину рослин. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Прокуратурою Дубровицького району завершено розслідування у кримінальній справі за обвинуваченням державного інспектора з карантину рослин у службовому підробленні та зловживанні владою. Встановлено, що вказана особа зловживаючи службовим становищем, діючи всупереч інтересам служби на користь інших осіб, склала фіктивні акти фітосанітарного контролю вагонів на станції Милячі без фактичного їх огляду, що дало можливість ряду лісових господарств вивезти із залізничних станцій поза належним контролем лісопродукцію, яка транспортувалася територією України. Такими діями завдано істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам.
     Аналогічний злочин виявлено і прокурором Зарічненського району. Він розслідував кримінальну справу стосовно державного інспектора з карантину рослин, який, не бажаючи витрачати час на огляд вагонів, складав фіктивні акти про їх інспектування, хоча насправді вагони під зазначеними в актах номерами взагалі не існують. Обидві кримінальні справи скеровано до суду для розгляду.

Схожі статті