+380673870816 +380673870816

Прокуратура Рівненщини порушила 13 кримінальних справ у сфері використання лісових ресурсів

У прокуратурі Рівненської області відбулася міжвідомча нарада керівників правоохоронних і контролюючих органів, на якій розглянуто стан законності у сфері лісокористування. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
    Відтак, у минулому та вже поточному роках органи прокуратури Рівненщини порушили 13 кримінальних справ у сфері охорони і використання лісових ресурсів. За результатами розгляду документів реагування до відповідальності притягнуто 289 посадових осіб лісової охорони та інших органів державного контролю, до бюджету відшкодовано 230 тисяч гривень.
    Не припиняється протиправна діяльність суб’єктів господарювання, які здійснюють розпилювання лісу - правоохоронними органами тільки в минулому році виявлено 40 незаконних пилорам, мають місце неповнота нарахування і сплати податків суб’єктами господарювання у сфері лісокористування, непоодинокі факти крадіжок лісопродукції, у зв’язку з чим здійснення дієвого державного управління та контролю в зазначеній галузі потребує додаткових узгоджених заходів.

Схожі статті