+380673870816 +380673870816

Проект "Пересопниця" збудований на 45 відсотків

Нині культурно-археологічний центр більше півсотні будівельників зводять у дві зміни. А одинадцять кращих майстрів з усієї області будують музейний комплекс під відкритим небом "Княже місто". Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     За задумом, це буде садиба Х-ХІІ століть, яка складатиметься з трьох будівель: будинку, комори та майстерні, оточеними частоколом. Усі споруди будуть максимально наближеними до тогочасних. Роботи планують закінчити вже за тиждень. Також ударними темпами прокладають дорогу до села. Загалом увесь проект нині має готовність 45%, а вже 15 серпня, запевнив очільник області Василь Берташ, Пересопниця буде готова до ювілею. 
     Втім після святкування 450-річчя Першокниги об’єкт менш цікавим не стане, адже він буде родзинкою туристичних маршрутів не лишень Рівненщини, а й України, переконаний Василь Берташ. А це сприятиме як розвитку туристичної активності, що є складовою концепції сталого розвитку регіону "Західна брама", так і відродженню нині депресивного села.

Схожі статті