+380673870816 +380673870816

Проблемні об’єкти Рівного планують завершити за програмою будівництва доступного житла

Рівненщина скерувала в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропозиції щодо включення в програму будівництва доступного житла двох довгобудів у Рівному.

Зокрема заручившись держпідтримкою, планують завершити багатоповерхівку на вулиці Гагаріна та комплекс "Золота підкова". Вкладники останнього нарікають на бездіяльність влади, тому і вийшли під стіни Рівненського міськвиконкому.

Володимир Новак, заступник голови Рівненської ОДА:

- Ми сьогодні пропонуємо іншого забудовника - це наш "Рівнебуд". Вони після Нового року проводили обстеження цього об’єкту 2 місяці. Практично всі фактичні виміри об’єкту проведені, складений кошторис для його добудови, проведені переговори із банком "Київ". І зараз вже йде тільки обговорення цього договору.Володимир Хомко, міський голова Рівного:


- Цій історії вже 8 років. І от зараз, коли ми вийшли на фінішну пряму, коли досягли домовленості із банком "Київ", який є власником оцього всього недобудованого, то тут втрутилася політична партія. Людям поширюють спеціально неправдиву інформацію.

[[YT][1]]

Схожі статті