+380673870816 +380673870816

Прикордонники та митники прагнуть до Євро-2012 максимально спростити перетин українсько-польського кордону

Нещодавно на українсько-польському кордоні в рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року пройшли спільні навчальні тренінги за участю представників прикордонних та митних служб України та Польщі. Про це повідомив прес-центр Державної прикордонної служби.
    Протягом однієї доби в пунктах пропуску "Рава-Руська-Хребенне", "Краковець-Корчова", "Шегині-Медика", "Ягодин-Дорохуськ" спільні пропускні операції за участю представників двох сторін здійснювалися на польській території, де застосовувалася так звана "єдина зупинка", яка значно економить час громадян під час перетину кордону.
    Тільки у пункті пропуску "Рава-Руська-Хребенне" протягом доби державний кордон перетнуло понад 6500 осіб та майже 3400 транспортних засобів. Здійснюючи пропускні операції, контрольним органам вдалося зменшити час проходження оформлення учасників міжнародного руху при перетині кордону. Усі зафіксовані показники засвідчили про можливість пришвидшення пропускних операцій до 15%. Як приклад, оформлення легкового автомобіля з 3 пасажирами в середньому тривало до 4 хвилин.
    Представникам Держприкордонслужби та Держмитслужби України під час заходу вдалося відрпацювати практичні навички у здійсненні оформлення осіб й транспортних засобів та удосконалили взаємодію між контрольними службами обох країн.

Схожі статті