+380673870816 +380673870816

Причиною трьох самогубств на Рівненщині стала оковита

За три дні у Володимирецькому районі міліціонери зафіксували три факти пов’язані із самогубством. Причиною слугувала оковита, яку вживали потерпілі. За статистикою Україна посідає одне з провідних місць серед країн світу за рівнем суїцидів. Про це повідомив відділ зв'язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Днями у Володимирецькому районі покінчив життя самогубством 33-річний непрацюючий мешканець села Каноничі. Того фатального дня Сергій, як завжди, напідпитку, повернувся додому, де проживав разом зі своїми старенькими батьками. Матір зі сльозами на очах згадує слова сина, коли той заявив, що повіситься, або отруїться таблетками. Чоловік, не зважаючи на жодні слова та намагання рідних його заспокоїти, схопив капронову мотузку та побіг в сторону лісу. Аби запобігти лиху, наляканий батько помчався вслід за сином, та старість дала про себе знати і чоловік втратив його з поля зору. А через деякий час все ж таки знайшов "горе-сина" без ознак життя, повішеним на дереві. 
     Правоохоронці встановили, що потерпілий зловживав спиртними напоями та неодноразово лікувався в медичних закладах з психічними розладами. Наступного дня у Володимирці стався ще один неприємний інцидент, пов'язаний із самогубством, проте цього разу обійшлося без покійників.
     До чергової частини Володимирецького райвідділу надійшло повідомлення з лікарні, що після спроби самогубства в реанімаційне відділення доставлено 31-річного місцевого жителя. Як стало відомо, напередодні цих подій, молодик добряче хильнув зайвого, а повернувшись посеред ночі додому, вирішив піти з життя. Серце матері відчуло біду: саме вона й виявила у під’їзді будинку сина, який був повішений на власному шарфі та викликала медиків.
     А трохи згодом оперативний черговий зареєстрував ще один факт спроби самогубства. Сільський хлопець намагався прискорити смерть, перерізавши собі вени. На щастя, усе закінчилася добре. Свою неадекватну поведінку та безглуздий вчинок "герой" міліціонерам так і не пояснив.

Схожі статті