+380673870816 +380673870816

Представники виконавчого комітету Рівненської міської ради з метою обміну досвідом реалізації проєктів з енергозбереження відвідали Луцьк

Фото пресслужби міськради Рівного

Метою робочої поїздки до колег в сусідню міську територіальну громаду стало питання обміну досвідом з реалізації проєктів з енергозбереження, що впроваджуються як виконавчим комітетом Рівненської міської ради, так і виконавчим комітетом Луцької міської ради спільно з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО.

Луцькі колеги поділилися своїм досвідом з реалізації проєктів та наочно продемонстрували результати їх впровадження, запросивши рівнян безпосередньо на один з об’єктів, де впроваджено заходи з термомодернізації. Повідомляє пресслужба міськради Рівного.

Представники виконавчого комітету Рівненської міської ради, в свою чергу поділилися питаннями, з якими довелося зіштовхнутися при реалізації проєктів з енергозбереження, та розповіли про результати реалізації уже двох впроваджених проєктів (проєкт НЕФКО-1 включає заходи з термомодернізації в ЗОШ № 18, ЗОШ № 27; проєкт НЕФКО-2 – в НВК № 26).

Схожі статті