+380673870816 +380673870816

Правоохоронці зупинили мерседеса на синіх номерах

На автодорозі, що пролягає через село Яринівка Березнівського району, в поле зору наряду дорожньо-патрульної служби ДАІ потрапив MERCEDES-BENZ. Автомобіль рухався із службовими державними номерними знаками синього кольору. Це свідчило про те, що автомобіль належить одному з підрозділів МВС Київської області. Оскільки водій не користувався пасками безпеки, вони зупинили даний автомобіль. Про це повідомила прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.
     Водій чітко представився командиром підрозділу ДАІ міста Кременчуга, сподіваючись на те, що його, як колегу, безкарно відпустять. Але пильне око вартових доріг угледіло у номерних знаках автомобіля ледь помітні ознаки підробки. Здавалося б, що робить "кременчуцький даїшник" в автомобілі з київськими службовими номерами? Це насторожило інспекторів і без вагань вони затримали автомобіль разом із водієм.
     Вже за деякий час, слідчо-оперативна група, котра ретельно оглянула автівку вилучила з багажника мерседеса комплект польських та транзитних номерних знаків, а державні знаки синього кольору які були встановлені на автомобілі все таки виявилися якісною підробкою.
     Правоохоронці встановили, що псевдоміліціонер - це 43-річний Олександр, непрацюючий мешканець Кременчуга. У нього при собі було декілька наборів ключів від замків запалювання автомобілів, візитки, та інші документи. Словом, все, окрім документів на автомобіль. Зараз правоохоронці з’ясовують походження цього мерседеса. Не виключено, що автомобіль перетнув кордон незаконно, або був викрадений у Європі. Триває перевірка.

Схожі статті