+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Волині затримали злочинне тріо "професіоналів"

Працівники Локачинського УМВС спільно з ковельськими колегами затримали банду, учасники якої на теренах краю займалися крадіжками з магазинів. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Злодіями виявилися особи, які створили такий-собі сімейний підряд: для того, щоби обкрадати сільські магазини, у злочинну групу об’єдналися два рідні брати і співмешканець їхньої сестри. 
    Свою діяльність спритники розпочали у 2011 році. Практично головним серед них був Микола, котрий працював експедитором. Саме він, розвозячи товари по крамницях Локачинського, Горохівського та Іваничівського районів, придивлявся до магазинів, звертав увагу на їх укріплення (наявність сигналізації, надійність встановлених замків тощо). Як правило, вибирали "об’єкт", який знаходився на окраїні населеного пункту. 
    "Працювали" чоловіки професійно, адже раніше всі троє уже були засуджені за крадіжки. На "справу" ішли підранок, приблизно о 4 годині, при цьому використовували спеціальні відмички для замків та рукавички, аби не залишати відбитків пальців. Але, незважаючи на це, правоохоронці оперативним шляхом усе ж вийшли на слід злочинців. Нині усі троє арештовані. Встановлено, що саме вони здійснили крадіжки з трьох магазинів у селах Білопіль, Колпитів і Губин Локачинського району. 
    Окрім того, перевіряється їхня причетність до крадіжок із інших крамниць. При цьому слід відмітити, що крадії не гребували нічим: забирали не тільки гроші, а й сигарети, спиртне, продукти харчування і навіть засоби гігієни. Порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Спритники затримані в ізолятор тимчасового тримання районного відділу міліції.

Схожі статті