+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Волині затримали "рабовласників", які примушували працювати людей на смітниках

Працівники відділу боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми УМВС України у Волинській області, отримавши оперативну інформацію, виявили та затримали трьох осіб, котрі протягом року незаконно використовували найману працю як мінімум восьми громадян Закарпатської та Луганської областей. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Правоохоронці затримали новітніх рабовласників (а це подружжя і їхній 25-річний син) поблизу одного зі сміттєзвалищ краю: саме на смітті вони робили бізнес. Бідолахи, котрі зголосилися на роботу, навіть подумати не могли, що їм доведеться ходити по смітниках, збирати пластик, папір, метал, склотару. Згодом ці матеріали хитромудрі роботодавці здавали на переробні заводи. 
    Варто зауважити: умови, в яких жили люди, були жахливими, приміщення нагадувало барак, тому там панувала повна антисанітарія. Відтак у бідолах – серйозні проблеми зі здоров’ям: як із фізичним, так і психічним. Фактично вони опинилися сам на сам із бідою: всі документи у них одразу забрали, а працювати доводилося зранку до вечора за 150 грамів горілки і тарілку їжі. 
    А спритники тим часом наживалися на людях і накопичували статки. У подружжя, зокрема, вилучили новий автомобіль, чимало сучасної побутової та оргтехніки. Нині всі троє затримані в ізолятор тимчасового тримання Луцького МВ УМВС України у Волинській області, вирішується питання про їхній арешт. Порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України (Торгівля людьми та інша незаконна угода щодо передачі людини). Триває слідство з метою виявлення інших імовірних учасників злочинної групи та потерпілих.

Схожі статті