+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Волині затримали крадіїв, які на місці скоєння злочину справляли природну потребу

Доволі у незвичний спосіб вдалося правоохоронцям встановити крадіїв у Горохівському районі. Невідомі з нежитлового будинку в селі Красів Горохівського району шляхом розбиття шибки вікна викрали один мішок мінерального добрива та шість мішків пшениці. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Вийшли на злодюжок доволі просто: один із них на місці скоєння злочину справив природну потребу. Річ у тім, що підозрюваний (за оперативною інформацією) раніше вже скоював крадіжки, після чого обов’язково "мітив" територію. Цього разу "вийти сухими із води" крадіям не вдасться. 
    За скоєння злочину були затримані раніше судимий 31-річний Володимир, мешканець села Мислині, та 32-річний Ярослав, житель села Діброва. Друзяки ніде не працювали, але частенько заглядати в чарку. Оскільки грошей на достойне життя не вистачало, хлопці крали. Наразі підозрювані відпущені по домівках. За даним фактом порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Триває слідство.

Схожі статті