+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини затримали грабіжників, які обкрадали новобудови та гаражі

З початку року Здолбунівський район потерпав від крадіжок, переважним чином з новобудов та гаражів. У липні співробітники Управління карного розшуку УМВС України в Рівненській області, спільно з працівниками ВКР Здолбунівського РВ та у взаємодії з іншими оперативними підрозділами виявили та знешкодили злочинну групу до складу якої входили місцеві жителі 36-річний Юрій та 35-річний Олександр. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Злочинний дует спеціалізувався переважно на крадіжках особистого майна громадян, які безпечно залишали свої речі в новобудовах та гаражах. Обидва раніше судимі. 15 липня 2011 року міліціонери почали відлік вилучених речових доказів, які чоловіки ще не встигли продати. Переважним чином це були електроінструменти, газонокосарки, зварювальні апарати та речі домашнього вжитку. Вже встановлено, що чотири гаражі вони обчистили проламавши шифер даху. Один подавав, інший складав ззовні. Потім викликали таксі та перевозили до себе додому. До приміщень новобудов потрапляли через двері та вікна. Для цього у них із собою завжди були фомка та лещата.
     Проведеними оперативними заходами вже встановлено причетність двох жителів Здолбунова до вчинення 25-ти крадіжок з новобудов та гаражів учинених на території Здолбунівського району в період з грудня 2010 року по теперішній час. За фактами вчинення крадіжок порушені кримінальні справи. Наразі тривають оперативно-розшукові заходи направлені на встановлення причетності даних осіб до інших аналогічних нерозкритих злочинів учинених на території Рівненської області.

Схожі статті