+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини зафіксували факт наруги над могилою

До Дубровицького райвідділу міліції надійшла письмова заява від 36-річного Віктора, який працює механіком комунальної служби міста, про те, що в період з 1 по 3 грудня на міському кладовищі на одній із могил, було викрадено металеву трубу та пошкоджено надмогильний пам’ятник. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     На місце події відразу виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила очевидне. На місцевому кладовищі, невідома особа дістала з-під надмогильника металеві укріплення, що утримують від просідання в ґрунт, перевернувши при цьому пам’ятного хреста на землю. За цим фактом наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 297 Кримінального кодексу України (Наруга над могилою).
     Диспозиція цієї статті повістує, що наруга над могилою, іншим місцем поховання, над трупом або урною з прахом покійного, а також викрадення предметів, що знаходяться в місці поховання або на трупі, карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Якими помислами володіла особа, коли вчиняла це, стане відомо після дослідчого збору матеріалів за цим фактом.

Схожі статті