+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди працівники Управління внутрішніх справ зустрілися з людьми, які пройшли через усі горнила війни. 

В Управлінні внутрішніх справ Рівненщини вже стало традицією щорічно вшановувати учасників бойових дій на території інших держав. Сьогодні 96 колишніх співробітників, які брали участь у локальних війнах, перебувають на заслуженому відпочинку, 14 учасників бойових дій продовжують службу в органах і підрозділах внутрішніх справ області. Анатолій Дибач проходив службу у 1987 році в провінції Баграм. Він розповів, що постійно згадує своїх товаришів та шкодує, що не завжди має можливість з ними зустрітися.

Анатолій Дибач, ветеран-інтернаціоналіст:

- Добре, якщо є можливість побачити друзів з якими давно вже не бачилися, дізнатися хто та як живе зараз, у кого які наболілі питання. Може комусь потрібна допомога якась, а такі зустрічі треба продовжувати, підтримувати постійно.

Під час зустрічі начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко вручив грошову допомогу співробітникам та пенсіонерам органів внутрішніх справ, учасникам бойових дій на території інших держав. Крім того, для запрошених організували концерт. Пісні та тексти яких написані на основі життєвих історій. Кожному з учасників і ветеранів бойових дій ці композиції нагадали про сувору школу війни, про їхній обов’язок перед державою, який вони виконали на відмінно.

Василь Лазутко, начальник УМВС України в Рівненській області:

- Раніше згадували, але так урочисто не відмічали, але ті традиції, які закладені у міліції роками, ми будемо їх підтримувати. Під час війни в Афганістані багато хто з наших земляків приймав участь.

Після завершення концерту всі присутні взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника воїнам-афганцям, як символу вічної пам’яті загиблих на чужині. Тут учасники бойових дій згадали своїх товаришів, життя яких обірвала війна, вшанувавши їх пам'ять хвилиною мовчання.

Схожі статті