+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини визначили фіналістів Всеукраїнського конкурсу "Наш Аніськін"

Днями у Рівному пройшов черговий етап Всеукраїнського конкурсу "Наш Аніськін" серед правоохоронців. Такий захід покликаний привернути увагу громадськості до нелегкої роботи вартових порядку. 

Робота над формуванням позитивного ставлення громадськості до правоохоронних органів - ось чи не найголовніша мета Всеукраїнського конкурсу "Наш Аніськін". Його лауреати ніколи не отримували титулу національного героя чи високого звання. Проте саме до них звертаються кожного дня люди зі своїми бідами. Звичайні міліціонери, котрі на місцях щоденно ведуть боротьбу за правопорядок - переможці акції.

Сергій Шабовта, президент Української федерації професіоналів безпеки:

- Ми переконані, що треба показувати особистості. Причому не гучні імена, а звичайних людей, котрі виконують свою роботу відповідально на місцях. Саме дільничні інспектори, які проводять роботу на місцях і для нас, і для людей повинні бути взірцями.

Назар Мулик - дільничний інспектор Радивилівського райвідділу міліції. Для нього перебувати постійно серед людей та допомагати їм вирішувати різні конфліктні ситуації - вже давно перестало бути просто службовим обов’язком. Це скоріше покликання.

Назар Мулик, дільничний Радивилівського РВ УМВС України:

- Працюю з людьми, постійно з ними спілкуюся. Можна сказати, допомагаю багатьом людям, навіть в сімейних чварах. Це для мене більше, ніж просто робота.

Дільничний інспектор Радивилівського райвідділу став одним із 4 фіналістів конкурсу від Рівненщини. Переможці окрім визнання колег, отримали у подарунок збірку кінострічок про відомого, доброго та мудрого Аніськіна. Котрий на переконання організаторів, має стати прикладом для наслідування усіма правоохоронцями нашої держави.

Схожі статті