+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини відзначили своє 20-річчя

Міліції України 20 років. Сьогодні правоохоронні структури святкують своє професійне свято. Втім, як розповіли самі міліціонери, навіть у святковий день вони несуть службу, адже права на помилку не мають. 

Микола Хижак уже більше 5 років працює в обласній міліції. Чоловік розповів, що професію обрав ще за шкільною партою. До цього часу жодного разу не пожалкував. Хоча, інколи доводиться працювати і вдень і вночі. 

Микола Хижак, міліціонер роти особливого призначення "Беркут" при УМВС України в Рівненській області:

- Це була мрія дитинства. Я ще за шкільною партою мріяв одягти форму міліціонера.

У роті особливого призначення "Беркут" сьогодні несуть службу 56 чоловіків. Вони розповіли, що ця робота вимагає свого.

Микола Хижак, міліціонер роти особливого призначення "Беркут" при УМВС України в Рівненській області:

- Фізична підготовка має бути відмінна. Треба постійно над собою працювати.

Досконалою підготовкою володіють й інші спецпідрозділи міліції. А це спеціальна рота судової міліції "Грифон", батальйон патрульно-постової служби, окрема рота міліції по охороні зон відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, підрозділ УБОЗУ "Сокіл", Державна служба охорони. Сьогодні в обласній міліції працює майже три тисячі людей. Більшість з них роботі в правоохоронних органах віддали левову частину свого життя. Одним із них є Сергій Гандзелевський. У міліції він 20 років. Зараз очолює Костопільський райвідділ. А починав із простого сержанта. Пан Сергій, опираючись на досвід, точно знає, хто має право зватися правоохоронцем.

Сергій Гандзелевський, начальник Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області: 

- В першу чергу - це особа, яка готова прийти на допомогу громадянам нашої держави у будь-якому випадку. 

Нагадав колегам суть роботи міліціонера і керівник обласної міліції.

Василь Лазутко, начальник УМВС України в Рівненській області:

- Міліціонер в очах громадян має бути надійним помічником і захисником, бо ми представляємо державну владу. Людина та її безпека повинні завжди бути основою нашої діяльності.

З нагоди 20 річниці української міліції, найкращих рівненських правоохоронців відзначили нагородами та грамотами, а четверо отримали ключі від квартир. Обласна міліція не забула і про дружин правоохоронців, які залишилися передчасно вдовами. Їм з нагоди свята керівництво УМВС адресувало грошову допомогу.

Сергій Гандзелевський, начальник Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області:

- Хочу побажати всім здоров’я, сімейного благополуччя, щоб вас оберігав Ангел-Хранитель, а після служби, щоб поверталися додому, у свої сім’ї, до рідних.

Ярослав Ковальчук, начальник ВДАІ:

- Всіх зі святом. Бажаю міцного здоров’я та щоб у сім’ях все було гаразд. Усі неприємності хай залишаться позаду.

Врешті-решт, як підсумували правоохоронці, міліція України, зокрема Рівненщини, і надалі буде служити для людей і заради людей.

Схожі статті