+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини відбили рейдерський захват на цукровий завод

Першого дня весни близько десятої години вечора п’ять мікроавтобусів з чоловіками спортивної статури, віком від 20 до 30 років, під’їхали до головного входу одного з цукрових заводів Рівненщини з чіткою метою - здійснити силове захоплення підприємства. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.

Його директора, який затримався на роботі допізна, та п’ятьох охоронців рейдери замкнули в одному з господарських приміщень, відібрали мобільні телефони та відключили стаціонарні засоби зв’язку. Та все ж один із заручників зумів повідомити правоохоронців про цей зухвалий напад і вже через короткий час більшість з незваних гостей лежала ниць із кайданками на зап’ястях.

Співробітники УБОЗу, "Беркуту" та "Соколу", слідства, кінологічного центру, НДЕКЦ та інших оперативних підрозділів управління МВС України в Рівненській області цілу ніч на території у сімнадцять гектарів розшукали та затримали понад сімдесят молодиків, які скоїли рейдерський захват підприємства краю.

Зважаючи на величезну територію заводу, правоохоронці до ранку за допомогою службових собак та спецтехніки вишукували молодиків. Двоє з них міліціонери виявили навіть у селі, де знаходилося підприємство. Та на ранок місце перебування кожного було встановлено. Як згодом стало відомо із пояснень затриманих, понад сім десятків рейдерів прибули на Рівненщину з центральної України. Більшість з них - мешканці столиці, Київської та Черкаської областей. Зловмисники були озброєні металевими кийками, битами та навіть пристроями для відстрілу гумових куль.

Схожі статті