+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини розпочали комплекс оперативно-профілактичного відпрацювання

Першого грудня працівники міліції Рівненщини розпочали комплекс оперативно-профілактичного відпрацювання обласного центру. Щодня понад 170 міліціонерів розкривають злочини, перевіряють неповнолітніх осіб, які перебувають на профілактичному обліку за вчинення злочинів, комп’ютерні клуби на предмет виявлення дітей під час уроків, та дітей, які займаються жебрацтвом. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Крім того, виявляють порушників паспортно-візових правил, нелегальних мігрантів, припиняють порушення Правил дорожнього руху, незаконне ввезення на територію України товарів іноземного походження та фактів порушення митних правил. Разом з тим, правоохоронці викривають злочини у сфері економіки, незаконного обігу наркотичних речовин, а також факти незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами.
     З початку практичного етапу проведення таких заходів зареєстровано 37 злочинів загально-кримінальної спрямованості, з яких за "гарячими" слідами розкрито 20 – це грабежі, крадіжки особистих речей та крадіжки з квартир. Наприкінці минулого тижня дільничні інспектори міліції затримали чоловіка, який перебував у розшуку за вчинення крадіжки. Наразі підозрюваний арештований і знаходиться в СІЗО міста Рівне. 
     Крім того, працівники сектору ДСБЕЗ міського відділу виявили факт незаконного заволодіння чужим майном. У 2008 році чоловік, шляхом обману, уклав з одним із банків кредитний договір, за яким, використавши підроблену довідку про доходи, отримав кредитні кошти у сумі 40 тисяч доларів США. За цим фактом порушена кримінальна справа за частиною 2 статті 358 та частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України. Проводяться слідчі дії.
     Протягом кількох днів працівники міліції задокументували 9 фактів незаконного обігу наркотичних речовин, перевірили 95 власників мисливської, газової зброї та пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовим кулями, у яких вилучили 34 одиниці зброї та пристроїв і склали 14 адміністративних протоколів за виявлені порушення. Триватимуть такі заходи протягом грудня цього року.

Схожі статті