+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини допомагають ветеранам у вирішенні побутових проблем

Правоохоронці нашої області відтепер не лише охороняють громадський порядок, але і вирішують деякі побутові проблеми громадян. Наші  журналісти дізналися про випадок, коли учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни та ветеран органів внутрішніх справ не мав фінансової можливості огородити дачний будинок парканом. Після чисельних звернень, на допомогу йому прийшли колишні колеги. 

До обласного управління міліції Іван Іванович звернувся із проханням встановити паркан, оскільки матеріальної можливості зробити це самостійно не має. Проживає спільно із сином та невісткою. По господарству йому допомагають діти, тож він не скаржиться. Через малу пенсію, на яку живе дідусь, облаштування господарства на дачній ділянці відходить до розряду другорядних проблем. Замість паркану – обтягнув наділ колючим дротом. Чоловік зізнався, що коли ішов на прийом до начальника обласної міліції, то був готовий до відмови. Втім, тут його вислухали та за три тижні вирішили проблему.

Іван Гончаренко, ветеран ОВС:

- Мені зробили все. Видно людяне відношення до пенсіонерів, ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Кошти на встановлення паркану надала профспілка правоохоронців та благодійний фонд "Правопорядок". Очільник міліції Василь Лазутко розповів, що не міг лишитися осторонь проблеми ветерана.

Василь Лазутко, начальник УМВС в Рівненській області:

- Це ситуація, коли людина, яку всі знають. Я пообіцяв, що ми допоможемо. За три тижні зробили паркан. Зараз людина задоволена.

У розмові ветеран згадав, що після закінчення робіт йому зателефонували і запитали чи якісно встановлена огорожа. Іван Іванович розповів, що на таку увагу ніколи не сподівався, за що висловлює щире батьківське "спасибі".

Схожі статті