+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Луцька взялися за гральний бізнес

Упродовж 2012 року за матеріалами УДСБЕЗ УМВС України у Волинській області порушено дві кримінальні справи за фактами зайняття гральним бізнесом за ознаками злочинів, відповідальність за які передбачена ст. 203-2 КК України. По кримінальних справах вилучено 22 системних блоки та кошти, отримані адміністраторами гральних залів у ході здійснення своєї діяльності на загальну суму 38 тисяч гривень. Уся вилучена комп’ютерна техніка, за результатами проведених НДЕКЦ УМВС України у Волинській області комп’ютерно-технічних експертиз, містить програмне забезпечення, яке надає можливість здійснювати азартні ігри.
    Так, у січні 2012 року співробітниками СДСБЕЗ Луцького МВ УМВС в області задокументовано діяльність групи осіб, які організували "підпільний" ігровий клуб поблизу Центрального ринку обласного центру. Як наслідок – у порушників вилучено 12 системних блоків комп’ютерів, готівкові кошти, записи камер спостереження та інше обладнання, що допоможе встановити істину у кримінальній справі, що порушена за даним фактом. Про це повідомив відділ зв'язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Одна кримінальна справа щодо незаконного грального бізнесу в нинішньому році розглянута судом. Так, у 2011 році співробітниками СДСБЕЗ Луцького РВ УМВС України у Волинській області було зібрано матеріали відносно одного з приватних підприємців, який незаконно розмістив у кафе-барі три ігрові автомати та організував проведення на них азартних ігор, надаючи можливість відвідувачам зробити грошову ставку, здійснити гру відповідно до запрограмованих правил та отримати виграш або програти залежно від випадковості. За даним фактом було порушено кримінальну справу, за ознаками злочину, відповідальність за який передбачена ст. 203-2 КК України. Розглянувши справу в судовому порядку, вироком Луцького міськрайонного суду вищевказаного підприємця було визнано винним та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 170 тисяч гривень з конфіскацією вилучених гральних автоматів.

Схожі статті