+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Луцька інформують безхатченків про пункти обігріву

З появою морозів у Луцьку відкрився пункт обігріву громадян, який розташований поряд із залізничним вокзалом. Робота людей, котрі тут працюють, проходить під гаслом "Не дай замерзнути людині".
    Коли стовпчики термометрів опустилися до позначки -25-30 градусів, на вулиці стало доволі небезпечно. Найбільш незахищеною категорією громадян у таку погоду стали безхатченки та особи, які ведуть аморальний спосіб життя, а подекуди навіть живуть під відкритим небом. Відтак вони шукають притулку на автостанціях міста та залізничних вокзалах, але бувають випадки, коли безхатченки засинають прямо на зупинках міського транспорту.
    Для недопущення відмороження та загибелі людей працівники міліції, котрі забезпечують охорону громадського порядку, під час несення служби відвідують місця, де можуть бути безхатченки. Вони інформують людей, де розташований пункт обігріву. Більше того – усіх охочих правоохоронці відвозять до пункту обігріву, де кожному за потреби надають допомогу: топлять пічку, готують їжу та гарячі напої. Сюди можуть завернутися за допомогою не тільки люди без постійного місця проживання, а й усі, хто хоче нагрітися. Буває, що за добу сюди приходять понад 200 осіб. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Як розповідають працівники роти міліції особливого призначення "Беркут" та роти патрульної служби Луцького МВ УВМС України у Волинській області, за добу доводиться доправляти в пункт обігріву близько 30 осіб. Правоохоронці наголошують: не соромитеся звертатися за допомогою, адже з настанням лютих морозів ризики попрощатися із життям зростають.

Схожі статті