+380673870816 +380673870816

Працівники ДАІ зупинили КАМАЗ, який перевозив 8 тон спирту

Сьогодні у селі Користь Корецького району інспектори дорожньо-патрульної служби 
зупинили автомобіль марки КАМАЗ-53212 з табличкою "пустий" під лобовим склом. Вантажівкою з контейнером керував 37-річний Володимир, житель міста Умань Черкаської області.

     Оскільки на території області в даний час проходить операція "Урожай", інспектори ДАІ поцікавилися у водія даного транспортного засобу, що той перевозить у вантажному контейнері. Чоловік повідомив вартовим доріг, що в контейнері - порожні пластикові бочки, і відмовився відкривати вантажівку для огляду, мовляв, там немає що перевіряти. Проте досвідчені інспектори запідозрили, що Володимир щось приховує. Тому даний автомобіль з водієм доставили в Корецький райвідділ міліції.  Про це повідомила прес-служба ВДАІ УМВС в Рівненській області.
     При подальшій перевірці документів і вантажу виявили, що в контейнері КАМАЗу Володимир перевозив далеко не порожню тару, а пластикові бочки, наповнені прозорою речовиною з різким запахом спирту. Загальна маса виявленого вантажу становила приблизно 8 тон. З’ясувалося, що у чоловіка немає жодних документів на даний вантаж. Тому походження спирту, а також куди прямував вантаж на даний час з’ясовують слідчі міліції.

Схожі статті