+380673870816 +380673870816

Посадовці Луцької міської ради розтратили бюджетні кошти у сумі 209, 5 тисяч гривень

Прокуратурою Луцького району порушено кримінальну справу щодо службових осіб управління капітального будівництва Луцької міської ради та приватного підприємства "Дисконт - Плюс" за фактом розтрати бюджетних коштів в великих розмірах шляхом зловживання владою або службовим становищем та службового підроблення, які спричинили тяжкі наслідки. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Факти розтрати бюджетних коштів у великих розмірах були виявлені в ході проведеної прокурорської перевірки правомірності використання бюджетних коштів при виконанні будівельних робіт з реконструкції та розширення ділянки складування полігона твердих побутових відходів в селі Брище Луцького району.
    Виконуючи умови договору, який був укладений між управлінням капітального будівництва Луцької міської ради та ПП "Дисконт - Плюс", саме це підприємство виконало чималий обсяг будівельних робіт, які прийняті та оплачені замовником на загальну суму 2,8 мільйони гривень. Разом з тим, працівниками прокуратури Луцького району виявлено факт виконання будівельниками "Дисконт - Плюс" робіт, які не передбачені проектно-кошторисною документацією на суму 209, 5 тисяч гривень.
    У 2012 році у цій сфері порушено 3 кримінальні справи (збитки 671 тисяч гривень), внесено 18 подань, з яких 7 з питань державних закупівель, принесено 6 протестів, які задоволені. За документами прокурорського реагування відшкодовано коштів на суму 97 тисяч гривень, до відповідальності притягнуто 17 службових осіб.

Схожі статті