+380673870816 +380673870816

Порушено кримінальну справу стосовно посадовця інспекції державного технічного нагляду Рівненської облдержадміністрації

Головного державного інспектора Рівного інспекції державного технічного нагляду Рівненської облдержадміністрації затримали "на гарячому" у службовому кабінеті під час одержання хабара у розмірі 1000 гривень. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Встановлено, що таку суму державний службовець вимагав від місцевого мешканця за видачу посвідчення тракториста-машиніста, незважаючи на те, що вказана особа не склала відповідного іспиту. Прокуратура області порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею 368 частиною 2 Кримінального кодексу України (одержання хабара, поєднане із вимаганням). 
     Підозрюваний у кримінальній справі затриманий згідно статті 115 КПК України і нині перебуває в ізоляторі тимчасового тримання Рівненського МВ УМВС. Згідно закону відповідальність за одержання хабара, поєднаного з вимаганням, передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Схожі статті