+380673870816 +380673870816

Порушено кримінальну справу проти службових осіб Рівненського міськвиконкому

Прокуратурою області за результатами проведеної спільно з працівниками СБУ перевірки виявлено факти зловживання владою службовими особами Рівненського міськвиконкому, які призвели до неправомірного використання упродовж двох останніх років земельних ділянок у Рівному, чим нанесено значну шкоду інтересам місцевої територіальної громади. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Встановлено, що дочірнє підприємство однієї із львівських будівельних компаній без відповідних правовстановлюючих документів та сплати до бюджету орендної плати використовувало з червня 2008 року 0,4 га землі під торговим центром "Центральний" та сквером Марії Несвицької, а з січня 2011 року – більш як 0,5 га над приміщеннями підземного переходу та торгової будівлі під площею Театральна.
     Внаслідок таких дій до місцевого бюджету не потрапило коштів на загальну суму близько 730 тисяч гривень. За фактом зловживання службовим становищем особами Рівненського міськвиконкому, що спричинило тяжкі наслідки, прокуратура області порушила кримінальну справу.

Схожі статті