+380673870816 +380673870816

Полегшив роботу крадієві

     Курйозний випадок трапився із 36-річним Михайлом, жителем села Бугаївка, що на Радивилівщині, а точніше - із його автомобілем. Ввечері, як завжди, чоловік залишив не замкненими свої "Жигулі"  у дворі будинку. Прокинувшись уранці, від авто і слід охолов. Михайло звернувся за допомогою до працівників міліції і виявив власне авто на штрафмайданчику райвідділу.

     Про це повідомив в. о. помічника начальника Радивилівського РВ УМВС по взаємодії із населенням та ЗМІ Михайло КУЧЕР.

     А події розгорталися наступним чином: раніше засуджений, 20-річний Юрій, житель Бугаївки, після звільнення з місць позбавлення волі, де він відбував покарання за крадіжки та викрадення машини, на праведний шлях ставати не поспішав. Близько півночі, добряче хильнувши оковитої,  Юрію захотілося покататися. Та горе-викрадачеві далеко втекти не вдалося - його відразу помітили працівники ДПС ДАІ. Вимогу вартових доріг зупинитися, псевловодій проігнорував. Розпочалося переслідування. Юрія затримали та доставили в райвідділ міліції.

     Наразі він утримується під вартою, а за цим фактом порушено кримінальну справу за статтею 289 Кримінального кодексу України, яка передбачає до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Схожі статті