+380673870816 +380673870816

Податківці Рівного розповіли учням про податкову культуру

З метою підвищення податкової культури серед учнівської молоді, в період місяця правових знань, податківці міста провели лекцію на тему "Податкова система в Україні. Права та обов'язки платників податків". Про роль податків та історію їх виникнення фахівці податкової служби спілкувалися із учителями та учнями загальноосвітньої школи № 5. Про це повідомила прес-служба ДПА в Рівненській області.
     Старшокласникам роз'яснили норми податкового законодавства, права та обов'язки платників податків, порядок подачі звітності та застосування штрафних санкцій. Також ознайомили з порядком отримання ідентифікаційного номера в податкових органах і податкової знижки на навчання, передбаченої Податковим кодексом України.
     Формування високої податкової культури у молоді та увага з боку державної податкової служби виховує сумлінного платника податків. Тому фахівці ДПІ у місті Рівне і в подальшому передбачають співпрацю з учнями шкіл в частині вивчення норм Податкового кодексу, а також застосування даних норм на практиці.

Схожі статті