+380673870816 +380673870816

Податківці Рівного попередили неправомірне використання податкового кредиту з ПДВ на 11,6 мільйона гривень

Руйнування тіньових схем мінімізації податкових зобов'язань, витіснення з податкового поля таких інструментів ухилення від сплати податків як ймовірні "вигодонабувачі", "трнзитери" та "податкові ями", дозволило податківцям міста залучити до бюджету додаткові кошти та упередити неправомірне використання "схемного" кредиту з податку на додану вартість у сумі 11,6 мільйона гривень. Про це повідомила прес-служба ДПА в Рівненській області.
     В цілому ефективність функціонування системи відбору платників для проведення перевірок дозволила мінімізувати втручання у легальний бізнес та відібрати для відпрацювання суб'єктів господарювання "групи ризику". Відбір таких суб'єктів побудований на аналізі даних їх звітних показників та наявної податкової інформації.
     Крім того, податковою службою проводиться обов'язкова реєстрація виданих податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних із сумами ПДВ понад 100 тисяч гривень. Так, на сьогодні в Єдиному реєстрі податкових накладних обліковується 710 виданих підприємствами Рівного податкових накладних. Така реєстрація створює прозорі умови для легалізації підтвердження походження товару.

Схожі статті