+380673870816 +380673870816

Податківці Рівного давали поради щодо ведення бізнесу майбутнім підприємцям

"Як розпочати свій бізнес?" - так називався захід, проведений для безробітних громадян у Рівненському міському центрі зайнятості. Організовано таке навчання з метою надання безкоштовних організаційних та консультаційних послуг особам, які мають намір започаткувати власний бізнес. Про це повідомила прес-служба ДПА в Рівненській області.
     Податківці ознайомили присутніх із системами оподаткування підприємницької діяльності, перевагами електронної звітності, податковими сервісами, роботою Інформаційно-довідкового Департаменту ДПС України та офіційного веб-сайту ДПС України. Учасникам заходу запропонували відвідати безкоштовні семінари-практикуми для новостворених суб'єктів господарювання.
     Присутні висловили сподівання, що такі спільні навчання в міському центрі зайнятості стануть традиційними і двічі на місяць представники податкової служби міста будуть знайомити майбутніх підприємців з основами оподаткування, відповідати на запитання щодо застосування норм податкового законодавства. А це, у свою чергу, сприятиме налагодженню конструктивного діалогу з платниками податків.

Схожі статті