+380673870816 +380673870816

Податківці Рівненщини перевіряють продавців піротехніки

Під час перевірки одного з ринків міста Рівного співробітники податкової міліції УПМ ДПА в Рівненській області виявили торгову точку, де протизаконно продавалася піротехніка. Власник не мав необхідних дозволів та ліцензії, щоб займатися цим видом діяльності. Згідно чинного законодавства податківці склали протокол-порушення за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення порядку провадження господарської діяльності". Про це повідомила прес-служба УПМ ДПА в Рівненській області.

Податківці вилучили більше ста тисяч штук різних видів піротехніки. Орієнтовна вартість вилученого товару становить понад 20 тисяч гривень. Згідно чинного законодавства підприємцю загрожує штраф від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції.

В Управлінні податкової міліції наголошують, що піротехнічні засоби є групою товарів підвищеної небезпеки, її заборонено продавати особам, які не досягли 18 років. Місця реалізації піротехніки мають бути спеціально обладнані та відповідати протипожежним та іншим вимогам безпеки.

Схожі статті