+380673870816 +380673870816

Податківці області – в числі найкращих

У приміщенні ДПА в Рівненській області відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівника державної податкової служби України. Податківців привітали голова обласної ради Юрій Кічатий, голова облдержадміністрації Василь Берташ, керівництво силових структур, підприємці. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
     Голова ДПА у Рівненській області Віктор Башук, зокрема, зауважив, що Державна податкова адміністрація вповні виконує поставлені перед нею завдання. Більше того, податківцям вдається перевиконувати доведені показники. Про високий рівень роботи податківців свідчить і той факт, що до місцевих бюджетів за підсумками шести місяців податківці зібрали на 60 млн.грн. більше, аніж в аналогічному періоді минулого року, так само зросли піврічні надходження до державного бюджету - на 270 млн.грн. За словами Віктор Башука, основним джерелом наповнення бюджетів залишається податок на прибуток та податок на додану вартість.  
     Віктор Башук також розповів, що роботу ДПА в Рівненській області високо оцінило і керівництв держави. Працівники податкової отримали високі державні нагороди: Орден за заслуги ІІІ ступеня та Почесну грамоту Кабінету Міністрів України.  
     Зі свого боку голова обласної ради Юрій Кічатий подякував колективу ДПА у Рівненській області за високий професіоналізм, державницьку позицію, непросту і надважливу пророблену роботу щодо роз’яснення та впровадження Податкового кодексу.  Юрій Кічатий також подякував і платникам податків, які сумлінно виконують свій обов’язок. І висловив сподівання на подальше розуміння та співпрацю між ними, владою та податківцями.

Схожі статті