+380673870816 +380673870816

Піротехніки ДСНС області знищили 23-х мм артснаряд часів війни, який був виявлений у Рівному в віконній рамі

Фото пресслужби ДСНС України у Рівненській області

Піротехніки ДСНС області знищили 23-х мм артснаряд часів війни, який був виявлений у Рівному в віконній рамі

04 серпня о 17:40 співробітники групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області знищили артилерійський снаряд калібром 23 мм часів Другої світової війни. Повідомляє пресслужба ДСНС України у Рівненській області.

Даний боєприпас було виявлено цього ж дня в Рівному по вулиці У. Самчука під час проведення господарських робіт у приватному господарстві.

Чоловік розбирав дерев’яну вікконну раму і виявив боєприпас часів війни.

Небезпечну знахідку було вивезено спецавтомобілем у визначене місце та знищено у встановленому порядку.

Рятувальники Рівненщини вкотре звертаються до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Схожі статті