+380673870816 +380673870816

Підробляв горілку та продавав у підконтрольних магазинах

Підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв викрили співробітники відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів управління податкової міліції ДПА в Рівненській області. В одному з приватних будинків у селі Гощанського району, власник справно розбавляв спирт водою, фасував у використовувану раніше тару, зібрану у торгових точках, та продавав у підконтрольних йому магазинах. Про це повідомила прес-служба ДПА в Рівненській області.
     Організатором цього бізнесу став добре відомий податківцям громадянин. Ще року не пройшло з того часу, як Гощанський районний суд засудив його умовно за аналогічний злочин. Підприємець вирішив не покидати свій протиправний бізнес, і продовжував підробляти та продавати горілку.
     До минулорічного вироку суду він був приватним підприємцем, і орендував п'ять магазинів у навколишніх селах. Протягом останнього року він "переписав" магазини на своїх родичів та знайомих, але, неофіційно та продовжував їх повністю контролювати. Саме в них він реалізовував свій фальсифікат. Провівши огляд магазинів, співробітники податкової міліції вилучили підроблену горілку, засоби вимірювання та розливу, а також інші справжні підакцизні товари - вина, коньяки та цигарки, які реалізовувалися в торгівельній мережі незаконно, адже ліцензії на продаж цих товарів у магазинах не було.
     В приватному будинку громадянина аналогічна картина. Податківці вилучили спиртовмісні рідини та ємкості з їх залишками. Слідчі податкової міліції порушили кримінальну справу відносно даного громадянина за фактом незаконного виготовлення з метою збуту, зберігання з цією метою та збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів - алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя та здоров'я людей. Якщо суд визнає винним цього громадянина, то йому загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для її виготовлення.

Схожі статті