+380673870816 +380673870816

Підписано договір про співпрацю між науковими установами України та Польщі

3 квітня 2012 року в приміщенні Посольства Республіки Польща в Україні відбулася зустріч керівника Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександра Удоду та Осередку розвитку польської освіти за кордоном Магдалени Богуславської. Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.
    Метою зустрічі стало обговорення можливостей проведення спільних освітніх проектів, обміну досвідом викладання і підвищення кваліфікації методистів, вчителів та молодих педагогічних кадрів. Насамперед йшлося про можливості для громадян України та Польщі здобувати освіту. За даними, які було озвучено на зустрічі, найбільшу кількість іноземних студентів у Польщі складають громадяни України (понад 6,5 тисяч). Натомість понад 800 польських студентів цьогоріч здобувають вищу освіту в Україні. 
    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод висловив подяку за підтримку Рафалу Вольські, керівникові консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні, а також звернув увагу на позитивний досвід співпраці освітян обох країн та зазначив, що дані контакти допоможуть розв’язати спільні проблеми. Як повідомлялося раніше, польські науковці візьмуть участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Друга світова війна: уроки і наслідки для України і Польщі", яка проходитиме 24-25 квітня 2012 року у Волинському національному університеті імені Лесі Українки.

Схожі статті