+380673870816 +380673870816

Під стінами міського Пенсійного фонду, підприємці Рівного віддали Азарову останню сорочку

     В такий спосіб професійна спілка підприємців разом із  Міжнародним комітетом захисту прав людини, організували мітинг, щоб донести до влади проблему неспроможності працювати в теперішніх умовах. До акції долучилися і депутати обласної та міської рад.

     Зібратися під стінами міського Пенсійного фонду, підприємці вирішили не випадково. Як говорять співорганізатори акції, побори саме цієї установи залишають людей без останньої сорочки. Представники ж Пенсійного фонду, на початку мітингу, хоч і вийшли до людей, проте розмови не вийшло.

     За словами депутата обласної ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода"  Олега Осуховського, переважна більшість підприємців стоять у черзі, щоб зняти із себе реєстрацію приватного підприємця. Тому, він та його політична сила, завжди відгукується на запрошення  підтримати такі акції. На майбутнє, мають плани подальших акцій протесту. Символічні останні сорочки рівненські підприємці відправили особисто Миколі Азарову, мотивуючи це саркастичним гаслом: "Можливо йому немає що носити!"


110408_Miting sferadesigner

Схожі статті