+380673870816 +380673870816

Під час проведення Євро-2012 посилять контроль повітряного простору

Контроль повітряного простору є найважливішим елементом системи безпеки районів проведення Євро-2012. На цьому наголосив начальник оперативного управління – заступник начальника штабу Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Віктор Гамора.
    З огляду на це, Україна розглядає співпрацю з Альянсом в рамках Програми НАТО з обміну даними про повітряну обстановку як один із напрямів удосконалення взаємодії у сфері координації повітряного руху з сусідніми країнами. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони.
    У свою чергу начальник штабу – перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Петрушенко зазначив, що до виконання завдань з протиповітряної оборони районів проведення Євро-2012 Міністерство оборони України готує сили і засоби спільно з центральними органами виконавчої влади, іншими міністерствами та відомствами. 
    Як він додав, у березні – квітні цього року в рамках роботи з підготовки до Євро-2012 планується провести спільне навчання визначених сил і засобів протиповітряної оборони Збройних Сил України та Війська Польського. В ході цього навчання відпрацьовуватимуться порядок взаємооповіщення про повітряну обстановку, питання взаємодії та застосування чергових сил з припинення порушень правил використання повітряного простору та можливого здійснення терористичного акту з повітря.
    Крім того, у квітні планується провести одразу два двосторонні – українсько-білоруське та українсько-російське – командно-штабні тренування з органами військового управління та черговими силами з протиповітряної оборони. А на травень заплановано проведення комплексу тренувань з підрозділами Збройних Сил України, які залучаються до виконання завдань Євро-2012 із задіянням сил і засобів суб’єктів боротьби з тероризмом.

Схожі статті