+380673870816 +380673870816

Переможці "Май денсу" візьмуть участь у Всеукраїнському проекті "Майданс"

Танцювальний фестиваль "Май денс" у Рівному набирає обертів. Про його подальшу долю розповів на прес-конференції очільник міста Володимир Хомко. Він запевнив, що докладе максимум зусиль аби Рівне гідно виглядало і на столичній арені.  

В "Майденсі" беруть участь приблизно по 200 чоловік з трьох мікрорайонів Рівного - Центру, Північного та Ювілейного. Вже 26 червня ці три команди зустрінуться на Майдані Незалежності у фіналі танцювального конкурсу та позмагаються за перемогу. Окрім цінного призу на переможців чекає ще одна приємність.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- ті хто виграють з 3 мікрорайонів, потраплять у "Майданс". Перший етап буде 20 серпня все інше у вересні. Це буде надзвичайно цікавий і великий конкурс. Оголошення про те, що ми офіційно потрапили, отримаємо на цьому тижні. Але за нашою інформацією ми потрапили у Всеукраїнський проект "Майданс".

Зараз всі три команди активно працюють над підготовкою свого номеру. Щодня із шостої до дев'ятої вечора у 12, 28 та 19 школах проходять репетиції. Вік найменшого учасника 6 років, найстарший - має семирічного онука. Проте їх об'єднало бажання танцювати та любов до рідного міста. Тому, як розповідають хореографи, працювати як з професійними танцюристами, так і тими, хто ніколи не танцював напрочуд легко.

Дарина Грицинюк, хореограф:

- коли дивишся в ці очі, вони настільки уважні. Кожен з них намагається зловити якийсь рух, зловити емоцію і її передати. Це переповнює тебе настільки, що виходиш після заняття і цей адреналін тримає тебе до наступного тренування. Хочеться творити і творити.

Рівне цілком може претендувати на звання танцювального міста, в цьому переконані як хореографи, так і Володимир Хомко. Очільник Рівного запевнив, що матеріально забезпечить переможців "Майденсу", аби ті в Києві показали відмінний результат у "Майдансі".


110614_Homko_maydensі sferadesigner

Схожі статті