+380673870816 +380673870816

Переможцем міського чемпіонату "Перша Рівненська Ліга КВН" стала команда "Т.Б.П.Ч."

Міський палац культури Текстильник заполонили жарти, веселощі та гучний сміх. Стартував фінал відкритого міського чемпіонату "Перша Рівненська Ліга КВН". Чотири команди міста й області змагалися за звання найкумеднішої. 

Із 16 КВН-команд до омріяного фіналу дійшли лише 4. Три рівненські - феміністична команда "Олів’є", харизматичні "Т.Б.П.Ч", непередбачувані "Соседка Дмитрий" та одна дубенська - "Чорнобровці".

Голова "КВН міста Рівне", він же і член журі Руслан Алексіюк розповів, що обрати переможця складно.

Руслан Алексіюк, голова РММГО "КВН м. Рівне":

- Всі чотири команди різні за своєю стилістикою, за манерою подачі жартів і навіть за написанням. Я б не робив ставок. Цікавою є і жіноча збірна Рівного "Олів’є", і дубенчани "Чорнобровці" мають свій шарм. "Т.Б.П.Ч" самі досвідченні. З іншого боку, гарно стартувала команда "Соседка Дмитрий" факультету менеджменту. Вони отримали в нас титл "Відкриття сезону".

Розпочалися веселощі на сцені з рок-н-рольного виступу балету "Едельвейс". Тим часом наша знімальна група пробралася за куліси, де тривали останні приготування веселих та кмітливих. За сценою пощастило зустріти КВН команду "Хлеба и Зрелищ" діючого чемпіона "Першої Рівненської Ліги КВН". Вони поділилися своїми рецептами успіху з іншими командами.

Учасники КВН команди "Хлеба и Зрелищ" м. Рівне:

- Потрібно багато працювати над собою, над своєю харизмою. Якщо з десяти жартів смішний один, то це добре. Працювати і працювати. Тоді зал буде сміятися, а ви виграєте "Першу Рівненську Лігу".

А от команда "Олів’є" на запитання, що їх виділяє з-поміж інших учасників фіналу, відповіла по-КВНівськи.

Учасники КВН команда "Олів’є" м. Рівне:

- Ми всі буддисти. Це перша чудна команда в історії західної ліги КВН.

Як тільки команди вийшли на сцену, залу відразу захопили сміх та позитивний настрій. Учасники жартували на тему політики, студентського та повсякденного життя нашого міста.

За підсумками чотирьох конкурсів, поважне журі визначило найсмішніших. Перемогу здобула рівненська команда "Т.Б.П.Ч.". Це була остання гра "Першої Рівненської Ліги". Після її завершення КВН міста та області об’єднаються в одну організацію.

Схожі статті